| 43,000 km (26,700 mile) |
2,980 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | -463244 |
|---|---|
| Chassis No | WDB4633461X191557 |
| Reg. Year | 2011/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 43,000 km (26,700 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 15.6 m3 |
| Length | 4.55 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.9 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |