| 21,000 km (13,100 mile) |
3,000 cc Petrol |
MT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | E-L146GW |
|---|---|
| Chassis No | L146G-4001833 |
| Reg. Year | 1990/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 21,000 km (13,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.1 m3 |
| Length | 4.6 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 2.08 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |