| 54,000 km (33,500 mile) |
1,980 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | ABA-1FBWA |
|---|---|
| Chassis No | WVWZZZ1FZ8V030861 |
| Reg. Year | 2008/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 54,000 km (33,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 1,980 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.4 m3 |
| Length | 4.41 m |
| Width | 1.79 m |
| Height | 1.435 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |