| 41,000 km (25,500 mile) |
2,000 cc Diesel |
MT 4WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | S-UGJNC22 |
|---|---|
| Chassis No | UGJN******** |
| Reg. Year | 1991/Feb |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 41,000 km (25,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 13.8 m3 |
| Length | 4.48 m |
| Width | 1.62 m |
| Height | 1.9 m |
| Weight | 2,390 kg |
| Location | Japan |