| 82,000 km (50,900 mile) |
2,000 cc Petrol |
AT 2WD |
4 doors |
| Chassis | -Y31 |
|---|---|
| Chassis No | Y31-898548 |
| Reg. Year | 2001/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 82,000 km (50,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.4 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.695 m |
| Height | 1.425 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |