| 86,000 km (53,400 mile) |
2,000 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-HNP10 |
|---|---|
| Chassis No | HNP10-203729 |
| Reg. Year | 1993/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 86,000 km (53,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.5 m3 |
| Length | 4.4 m |
| Width | 1.695 m |
| Height | 1.4 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |