| 60,000 km (37,200 mile) |
3,179 cc Petrol |
AT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | GH-986M9624 |
|---|---|
| Chassis No | WP0ZZZ98Z4U642085 |
| Reg. Year | 2004/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 60,000 km (37,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,179 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10 m3 |
| Length | 4.32 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.29 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |