| 100,000 km (62,000 mile) |
3,000 cc Petrol |
MT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | E-NA1 |
|---|---|
| Chassis No | 1100156 |
| Reg. Year | 1993/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 100,000 km (62,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.4 m3 |
| Length | 4.43 m |
| Width | 1.81 m |
| Height | 1.16 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |