| 89,000 km (55,200 mile) |
3,500 cc Petrol |
AT 2WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | LA-RL1 |
|---|---|
| Chassis No | RL1-1302676 |
| Reg. Year | 2002/Nov |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 89,000 km (55,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17.2 m3 |
| Length | 5.105 m |
| Width | 1.935 m |
| Height | 1.74 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |