| 261,000 km (161,900 mile) |
2,400 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | Q-LJ78G |
|---|---|
| Chassis No | 0004014 |
| Reg. Year | 1990/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 261,000 km (161,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.58 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.9 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |