| 77,000 km (47,800 mile) |
1,300 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 3 doors |
| Chassis | E-EP82 |
|---|---|
| Chassis No | EP82-0557663 |
| Reg. Year | 1995/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 77,000 km (47,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.5 m3 |
| Length | 3.8 m |
| Width | 1.62 m |
| Height | 1.38 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |