| 197,000 km (122,200 mile) |
2,400 cc Hybrid |
MT 4WD |
8 seats | 5 doors |
| Chassis | CAA-ATH10W |
|---|---|
| Chassis No | ATH10-0012631 |
| Reg. Year | 2005/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 197,000 km (122,200 mile) |
| Fuel | Hybrid |
| Seats | 8 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 17 m3 |
| Length | 4.84 m |
| Width | 1.805 m |
| Height | 1.935 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |