| 134,000 km (83,100 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 2WD |
| Chassis | LDF-KDH221K |
|---|---|
| Chassis No | KDH221-0017474 |
| Reg. Year | 2016/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 134,000 km (83,100 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 23.1 m3 |
| Length | 5.38 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.28 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |