| 87,000 km (54,000 mile) |
660 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | V-S83P |
|---|---|
| Chassis No | S83P-078560 |
| Reg. Year | 1992 |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F4) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 87,000 km (54,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 660 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | |
| Cubic meter | 8.2 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.79 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |