| 90,000 km (55,800 mile) |
1,100 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | -141AKA |
|---|---|
| Chassis No | ZFA141A0001549304 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 90,000 km (55,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,100 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 7.7 m3 |
| Length | 3.405 m |
| Width | 1.51 m |
| Height | 1.485 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |