| 156,000 km (96,800 mile) |
1,990 cc Petrol |
AT 4WD |
8 seats | 4 doors |
| Chassis | E-SR50G |
|---|---|
| Chassis No | SR50******** |
| Reg. Year | 1996/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 156,000 km (96,800 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,990 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.43 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.97 m |
| Weight | 1,990 kg |
| Location | Japan |