| 53,000 km (32,900 mile) |
3,700 cc Petrol |
AT 4WD |
5 doors |
| Chassis | -T345F |
|---|---|
| Chassis No | 5GTEN43E988193552 |
| Reg. Year | 2011/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 53,000 km (32,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,700 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 18.1 m3 |
| Length | 4.705 m |
| Width | 1.995 m |
| Height | 1.92 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |