| 143,000 km (88,700 mile) |
1,800 cc Petrol |
AT 2WD |
3 seats | 4 doors |
| Chassis | GK-KR42V |
|---|---|
| Chassis No | KR42-5068785 |
| Reg. Year | 2006/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 143,000 km (88,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 3 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.8 m3 |
| Length | 4.47 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.95 m |
| Weight | 2,195 kg |
| Location | Japan |