| 30,000 km (18,600 mile) |
2,000 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | RBA-207336 |
|---|---|
| Chassis No | WDD2073362F229356 |
| Reg. Year | 2013/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 30,000 km (18,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.7 m3 |
| Length | 4.7 m |
| Width | 1.78 m |
| Height | 1.39 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |