| 93,000 km (57,700 mile) |
3,000 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | E-GZ32 |
|---|---|
| Chassis No | GZ32-060463 |
| Reg. Year | 2000/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 93,000 km (57,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Purple |
| Steering | |
| Cubic meter | 10.2 m3 |
| Length | 4.52 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.25 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |