| 33,000 km (20,500 mile) |
4,200 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | ABA-8KCFSF |
|---|---|
| Chassis No | WUAZZZ8K1EA901292 |
| Reg. Year | 2014/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 33,000 km (20,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,200 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.5 m3 |
| Length | 4.72 m |
| Width | 1.85 m |
| Height | 1.43 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |