| 94,000 km (58,300 mile) |
4,320 cc Diesel |
MT 2WD |
29 seats | 2 doors |
| Chassis | U-BE28 |
|---|---|
| Chassis No | BE28-7100080 |
| Reg. Year | 1990/Dec |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 94,000 km (58,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 29 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,320 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 35.2 m3 |
| Length | 6.87 m |
| Width | 1.99 m |
| Height | 2.57 m |
| Weight | 4,865 kg |
| Location | Japan |