| 199,000 km (123,400 mile) |
1,800 cc Petrol |
AT 4WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | TA-ZZE124N |
|---|---|
| Chassis No | ZZE124-3005038 |
| Reg. Year | 2002/Jan |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 199,000 km (123,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Wine Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.7 m3 |
| Length | 4.25 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.62 m |
| Weight | 1,695 kg |
| Location | Japan |