| 132,000 km (81,900 mile) |
1,339 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | DBA-GD1 |
|---|---|
| Chassis No | GD1-2353992 |
| Reg. Year | 2006/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 132,000 km (81,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,339 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 9.8 m3 |
| Length | 3.84 m |
| Width | 1.67 m |
| Height | 1.52 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |