| 99,000 km (61,400 mile) |
4,330 cc Diesel |
MT 2WD |
3 seats | 4 doors |
| Chassis | KK-VKR66K |
|---|---|
| Chassis No | VKR66K9100423 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 99,000 km (61,400 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 3 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 4,330 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 25.5 m3 |
| Length | 5.28 m |
| Width | 1.88 m |
| Height | 2.56 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |