| 121,000 km (75,100 mile) |
4,292 cc Petrol |
MT 2WD |
| Chassis | UA-UCF30 |
|---|---|
| Chassis No | UCF30-0126885 |
| Reg. Year | 2003/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT () |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 121,000 km (75,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 4,292 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 13.3 m3 |
| Length | 5.01 m |
| Width | 1.83 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |