| 15,000 km (9,300 mile) |
2,400 cc Petrol |
AT 2WD |
| Chassis | GF-N84W |
|---|---|
| Chassis No | N84W-0100255 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 15,000 km (9,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | |
| Cubic meter | 13.8 m3 |
| Length | 4.58 m |
| Width | 1.77 m |
| Height | 1.69 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |