| 29,000 km (18,000 mile) |
1,000 cc Petrol |
MT 4WD |
| Chassis | L-SJ40V |
|---|---|
| Chassis No | SJ40-145207 |
| Reg. Year | 1983/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F4) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 29,000 km (18,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 1,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | |
| Steering | |
| Cubic meter | 8.3 m3 |
| Length | 3.35 m |
| Width | 1.46 m |
| Height | 1.69 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |