| 81,000 km (50,300 mile) |
4,570 cc Diesel |
MT 4WD |
| Chassis | KK-NKS71GR |
|---|---|
| Chassis No | NKS71G7404286 |
| Reg. Year | 2001 |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 81,000 km (50,300 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 0 |
| Doors | 0 |
| Engine Size | 4,570 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 21.7 m3 |
| Length | 4.99 m |
| Width | 1.89 m |
| Height | 2.3 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |