| 49,000 km (30,400 mile) |
2,300 cc Petrol |
AT 2WD |
4 doors |
| Chassis | E-8B5234 |
|---|---|
| Chassis No | YV1LS-5306V2424491 |
| Reg. Year | 1999/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 49,000 km (30,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,300 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.7 m3 |
| Length | 4.66 m |
| Width | 1.76 m |
| Height | 1.415 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |