| 74,000 km (45,900 mile) |
4,600 cc Diesel |
MT 2WD |
2 doors |
| Chassis | KC-MK120CS |
|---|---|
| Chassis No | KC-MK120CS |
| Reg. Year | 1996/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 74,000 km (45,900 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 4,600 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 33.7 m3 |
| Length | 6.33 m |
| Width | 2.17 m |
| Height | 2.45 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |