| 109,000 km (67,600 mile) |
2,000 cc Petrol |
MT 2WD |
9 seats | 4 doors |
| Chassis | C-RH22G |
|---|---|
| Chassis No | RH22G-010096 |
| Reg. Year | 1978/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (MT) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 109,000 km (67,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 9 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Brown |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.1 m3 |
| Length | 4.34 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.91 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |