| 81,000 km (50,300 mile) |
1,800 cc Petrol |
AT 4WD |
5 doors |
| Chassis | -KR52V |
|---|---|
| Chassis No | KR52-0004460 |
| Reg. Year | 2006/ |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 81,000 km (50,300 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.2 m3 |
| Length | 4.48 m |
| Width | 1.7 m |
| Height | 1.99 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |