| 112,000 km (69,500 mile) |
1,299 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-QNC300 |
|---|---|
| Chassis No | QNC20-0013418 |
| Reg. Year | 2018 |
| Seatbelts Year | 2006 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 112,000 km (69,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,299 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.5 m3 |
| Length | 3.785 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.635 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |