| 1,468,000 km (910,200 mile) |
0 cc Diesel |
AT 2WD |
2 seats | 2 doors |
| Chassis | KL-CD48L |
|---|---|
| Chassis No | CD48L-3**** |
| Reg. Year | 2004/Mar |
| Seatbelts Year | 2004 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 1,468,000 km (910,200 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 2 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 0 cc |
| Engine Type | GE13 |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 100.1 m3 |
| Length | 11.96 m |
| Width | 2.49 m |
| Height | 3.36 m |
| Weight | 24,950 kg |
| Location | Japan |