| Unknown (0 mile) |
350 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 2 doors |
| Chassis | -KPDA |
|---|---|
| Chassis No | KPDA-248738 |
| Reg. Year | 1967 |
| Seatbelts Year | 1967 |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | Unknown (0 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 350 cc |
| Engine Type | |
| Colour | White |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 5.2 m3 |
| Length | 2.98 m |
| Width | 1.295 m |
| Height | 1.34 m |
| Weight | kg |
| Location | Japan |