| 189,000 km (117,200 mile) |
1,000 cc Petrol |
MT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | UA-M100A |
|---|---|
| Chassis No | M100A-084620 |
| Reg. Year | 2003/Sep |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 189,000 km (117,200 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 8.6 m3 |
| Length | 3.69 m |
| Width | 1.6 m |
| Height | 1.45 m |
| Weight | 1,105 kg |
| Location | Japan |