| 128,000 km (79,400 mile) |
4,500 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | E-FZJ80G |
|---|---|
| Chassis No | FZJ800032762 |
| Reg. Year | 1993/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 128,000 km (79,400 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 4,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Brown |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 18.6 m3 |
| Length | 4.81 m |
| Width | 1.93 m |
| Height | 2 m |
| Weight | 2,825 kg |
| Location | Japan |