| 108,000 km (67,000 mile) |
1,400 cc Petrol |
AT 2WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | DBA-8XCAX |
|---|---|
| Chassis No | WAUZZZ8X8CB200276 |
| Reg. Year | 2012/May |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 108,000 km (67,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 1,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Red |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10 m3 |
| Length | 3.97 m |
| Width | 1.74 m |
| Height | 1.44 m |
| Weight | 1,420 kg |
| Location | Japan |