| 266,000 km (165,000 mile) |
2,000 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | CBF-TRH200V |
|---|---|
| Chassis No | TRH2000140891 |
| Reg. Year | 2011/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 266,000 km (165,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 15.3 m3 |
| Length | 4.69 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.93 m |
| Weight | 2,920 kg |
| Location | Japan |