| 132,000 km (81,900 mile) |
2,400 cc Petrol |
AT 2WD |
8 seats | 4 doors |
| Chassis | UA-RF7 |
|---|---|
| Chassis No | RF7-1011252 |
| Reg. Year | 2004/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 132,000 km (81,900 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 8 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 2,400 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 14.9 m3 |
| Length | 4.68 m |
| Width | 1.72 m |
| Height | 1.84 m |
| Weight | 2,040 kg |
| Location | Japan |