| 304,000 km (188,500 mile) |
3,000 cc Diesel |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | KD-KZJ78W |
|---|---|
| Chassis No | KZJ780033276 |
| Reg. Year | 1995/Aug |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 304,000 km (188,500 mile) |
| Fuel | Diesel |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Blue |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 16.6 m3 |
| Length | 4.57 m |
| Width | 1.79 m |
| Height | 2.02 m |
| Weight | 2,535 kg |
| Location | Japan |