| 85,000 km (52,700 mile) |
1,998 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | GH-SXE10 |
|---|---|
| Chassis No | SXE10-0046545 |
| Reg. Year | 2001/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 85,000 km (52,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,998 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 10.7 m3 |
| Length | 4.4 m |
| Width | 1.72 m |
| Height | 1.41 m |
| Weight | 1,635 kg |
| Location | Japan |