| 125,000 km (77,500 mile) |
1,498 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | DBA-BL5FP |
|---|---|
| Chassis No | BL5FP-107551 |
| Reg. Year | 2011/Mar |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 125,000 km (77,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 1,498 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.8 m3 |
| Length | 4.58 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.46 m |
| Weight | 1,505 kg |
| Location | Japan |