| 79,000 km (49,000 mile) |
1,800 cc Petrol |
AT 2WD |
7 seats | 5 doors |
| Chassis | DBA-ANM10G |
|---|---|
| Chassis No | ANM100064967 |
| Reg. Year | 2006/Oct |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 79,000 km (49,000 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 7 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 1,800 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.8 m3 |
| Length | 4.61 m |
| Width | 1.69 m |
| Height | 1.64 m |
| Weight | 1,845 kg |
| Location | Japan |