| 191,000 km (118,500 mile) |
3,000 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 4 doors |
| Chassis | E-JZS149 |
|---|---|
| Chassis No | JZS149-0033112 |
| Reg. Year | 1993/Jun |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 191,000 km (118,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 4 |
| Engine Size | 3,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Brown |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.6 m3 |
| Length | 4.9 m |
| Width | 1.8 m |
| Height | 1.42 m |
| Weight | 1,925 kg |
| Location | Japan |