| 55,000 km (34,100 mile) |
2,500 cc Petrol |
AT 2WD |
5 seats | 2 doors |
| Chassis | E-JZZ30 |
|---|---|
| Chassis No | JZZ30-0007615 |
| Reg. Year | 1991/Jul |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 2WD |
| Mileage | 55,000 km (34,100 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 2 |
| Engine Size | 2,500 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Pearl |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 11.8 m3 |
| Length | 4.86 m |
| Width | 1.79 m |
| Height | 1.35 m |
| Weight | 1,835 kg |
| Location | Japan |