| 151,000 km (93,700 mile) |
2,600 cc Petrol |
MT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | E-WGNC34 |
|---|---|
| Chassis No | WGNC34104824 |
| Reg. Year | 1998/Jan |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 151,000 km (93,700 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 2,600 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Silver |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 12.9 m3 |
| Length | 4.88 m |
| Width | 1.75 m |
| Height | 1.51 m |
| Weight | 1,995 kg |
| Location | Japan |