| 67,000 km (41,600 mile) |
660 cc Petrol |
MT 4WD |
4 seats | 3 doors |
| Chassis | E-HB21S |
|---|---|
| Chassis No | HB21S-181395 |
| Reg. Year | 1996 |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | MT (F5) |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 67,000 km (41,600 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 4 |
| Doors | 3 |
| Engine Size | 660 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Right |
| Cubic meter | 6.4 m3 |
| Length | 3.29 m |
| Width | 1.39 m |
| Height | 1.38 m |
| Weight | 930 kg |
| Location | Japan |