| 91,000 km (56,500 mile) |
6,000 cc Petrol |
AT 4WD |
5 seats | 5 doors |
| Chassis | - |
|---|---|
| Chassis No | -5GRGN23U85H131534 |
| Reg. Year | 2011/Aug |
| Seatbelts Year | |
| Transmission | AT |
| Drivetrain | 4WD |
| Mileage | 91,000 km (56,500 mile) |
| Fuel | Petrol |
| Seats | 5 |
| Doors | 5 |
| Engine Size | 6,000 cc |
| Engine Type | |
| Colour | Black |
| Steering | Left |
| Cubic meter | 21 m3 |
| Length | 4.74 m |
| Width | 2.1 m |
| Height | 2.1 m |
| Weight | 3,865 kg |
| Location | Japan |